Spawanie metodami mig mag tig w gorlicach na terenie małopolski

Spawanie MIG / MAG

Świadczymy usługi spawalnicze metodami MIG / MAG, które polegają na spawaniu poprzez wytworzenie pomiędzy elektrodą topliwą a spawanym materiałem łuku elektrycznego, który jest chroniony strumieniem gazu (w zależności od metody: MIG - obojętnego, MAG - aktywnego). Jest obecnie jedną z najczęściej stosowanych przemysłowych łukowych metod spawania, ponieważ zapewnia wysoką wydajność spawania i jakość spoin oraz niskie koszty spawania.

Spawanie TIG

Sam proces spawania TIG odbywa się w otoczeniu gazów obojętnych oraz polega na spawaniu poprzez źródło ciepła, którym jest łuk elektryczny, który jarzy się między nietopliwą elektrodą wolframową, a elementem spawanym. W samym procesie spawania TIG AC/DC nie powstaje żużel co zapewnia wysoką jakość spoin.

Wysoka jakość i czystość spoiny

Stawiamy na wysoką jakość, solidność i wytrzymałość spawanych spoin, dobieramy metodę, która sprawdzi się najlepiej do danego materiału

Szeroki zakres spawanych materiałów

Zajmujemy się spawaniem różnego rodzaju materiałów w zależności od potrzeb i wymagań Klienta

Doświadczenie i profesjonalizm

Mają Państwo pewność, że elementy spawane są przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem oraz przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń.

Korzystne ceny

Ceny ustalamy indywiudalnie w zależności od potrzeb i wielkości zlecenia

Zapraszamy do współpracy

38-300 Gorlice

ul. Biecka 17

zagmet2@poczta.fm

© 2020 Zagmet.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone